Değerlerimiz
ana resim mask

DEĞERLERİMİZ

SCA’nın misyonu, vizyonu ve temel değerleri, aynı hedefi ve tutkuyu paylaşan çalışanların tek bir çatı altında buluştuğu bir faaliyet ortamı sunan şirketi yaratmak adına önem taşıyan araçlardır.

SCA’nın Misyonu

Müşteri ve tüketiciler için geliştirilen hijyen ve orman ürünlerinin katma değerini sürekli olarak artıracak çeşitli ürünleri ve hizmetleri sürdürülebilir şekilde geliştirmek, üretmek, pazarlamak ve satmaktır.

Müşteri ve tüketicilerin gereksinimlerini, yerel ve bölgesel pazar şartlarını, pazara açılma konusunda farklı yaklaşımları kavrayarak, küresel deneyim, güçlü markalar, yetkin üretim ve inovasyonun desteği ile ihtiyaçları karşılamaktır.

SCA’nın Vizyonu: “Günlük yaşamiçin olmazsa olmazları sunarak fark yaratacağız!”

SCA’nın Kalite Politikası


SCA HİJYEN olarak çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, saygı, mükemmellik, sorumluluk prensiplerini benimsemiş, teknoloji ve kalite öncüsü bir şirket olmak için;
  • - Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği, Tıbbi Cihaz Kalite Yönetim Sistemleri ile ilgili standartlara ve yasal mevzuatlara uygun ortamlarda üretilen ürünlerimizle müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • - Kullandığımız teknolojiyi, ürün kalitemizi, işyeri ortamının güvenliğini sürekli iyileştirmek,
  • - Yaşadığımız dünyayı ve çevremizi korumak,
vazgeçilmez ilkemizdir.