KALİTE KONTROL
ana resim mask

KALİTE KONTROL

SCA Hijyen Ürünleri, ürettiği tüm ürünleri, siz tüketicilerimizin her koşuldaki ihtiyaçlarını düşünerek geliştirmeyi ilke edinmiştir. Bu ilkemizin hayata geçirilmesinde kalite kontrol ekibimiz son derece önemli bir rol üstlenmektedir.

Ürünlerimizin imalatında kullanılan hammaddeleri titizlikle kontrol edilmekte ve üstün nitelikli hammaddelerin kullanılması sağlanmaktadır.

Ürünlerin üretimi esnasındaki kalite kontrol işlemlerini hat kontrol personelimiz ve tecrübeli laboratuvar ekibimiz gerçekleştirmektedir. Üretilen tüm ürünler hammadde sürecinden paketlemeye ve sonrasında siz değerli müşterilerimize ulaştırılma sürecine kadar standart kalite kontrol planımız çerçevesinde yapılmaktadır.

Laboratuvar ve tüm kalite süreçlerimizde kullanılan cihazlar, akredite olan kalibrasyon firmaları tarafından ayarlanmaktadır. Yüksek kalite standartları ile ürettiğimiz tüm ürünlerin imalat süreçleri, dünya çapında geçerli kalite standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

ÜRÜN GÜVENLİĞİ

SCA Hijyen Ürünleri, sunduğu ürünlerde gerek tüketicilerin gerekse ürünlerle temas halinde olan tarafların güvenliğine azami özeni göstermektedir. SCA Hijyen Ürünleri, sunduğu tüm ürünlerin,,tüketiciler, müşteriler ve bu ürünler ile temas halinde olan tüm diğer kişiler için güvenli olmasına yönelik olarak sistematik şekilde çalışmaktadır. Bu çalışmaların en önemli kısmı, üretilen ürünlerin güvenliğinin garanti altına alınmasıdır. Dermotolojik olarak test edilmiştir Ürünlerin cilde dost ve güvenli olması için kullanılan tüm hammaddelerin onay ve değerlendirmesi son derece dikkatli şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda Global SCA Hijyen çatısı altında cilt sağlığı ve toksikoloji konularında uzun yıllar boyunca deneyim kazanmış uzmanlar istihdam edilmektedir. Ayrıca, Gothenburg Üniversitesi ve Londra Üniversitesi gibi uluslararası kuruluşların da uzmanlık bilgilerine başvurulmaktadır. Tüm ürün ve malzemelerde en yüksek kalite standartlarını yakalamak için üzere, SCA tedarikçilerimizle tedarikçileri ile çok yakın ilişkisini içerisindeyiz korumaktadır. Bu yüzden nedenle yüksek kalite sunan TENA SCA ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

SCA Hijyen tarafından üretilen ürünlerin tümü aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanmıştır:

DAS ISO 9001:2000

DAS ISO 14001

KAS OHSAS 18001

KAS ISO 13485